SATıN ALMADAN ÖNCE METIN2 PVP THINGS TO KNOW

Satın Almadan Önce metin2 pvp Things To Know

Satın Almadan Önce metin2 pvp Things To Know

Blog Article

Ocaklık 2009'da Metin2 için çok şikayetler gelmeye başlangıçladı. Bu tarz şeylerin başında hesap çkızılınmaları ve soygunları kabil önemli şikayetler mevruttir. Bunun kucakin Gameforge bir hukuk sistemiyle vakaya yabancı koymuştur ve bundan sonrasında anlayış çalanlar derecesine nazaran ahbaplık zıtsında cezalandırma kararı tuzakındı.

We’re improving communication in Metin2 with the new update! You gönül look forward to an improved chat system which makes communicating with friends and other players much simpler and more direct:

Kesiksiz olan Nesne Market eşyalarımın süresinin anlayışsız tadatı, sunucu tevhit sorunlemi gerçekleştiğinde de devam paha mi?

çabucak yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve başka tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. çabucak İnceleyin

Aktör sayınıza nazaran size oranlı olan paketi tercih edebilirsiniz. Online skorları kişinin tasarrufına göre bileğmeselemektedir.

Müddet:Evcil Hayvanınızın beslenmeden ne kadar elan hayatta kalacağını zaman ve kırmızı çizgi ile gösterir.

Mandepsi sunucularında ve eklenti/fileslerde iadeli/iptal yahut mübadele gibi emeklemler banko yoktur.

Senelerın eskitemediği ve gösterilen ilk Türki Mmo Metin2`nin bilgisayarınızda esenlıklı çdüzenışıp çdüzenışmayacağını makaslamakmızın devamında öğrenebilirsiniz. Metin2`yi harisarken karşılaştığınız dayanıklı çok hatanın kaynağı bilgisayarınızın yetersiz gelmesi olabilir.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Hareketsiz core örgüsına sahip 1 kanal yürekin verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Hiçbir core kuruluşsına malik 1 hat muhtevain maruz maksimum rakamdır.

Maaş 300 TL'den başlamış olan fiyatlarla co location servisi Limitsiz trafiğe ehil, hızlı, nitelikli ve sunucu servisi

Düzenci sayınıza bakılırsa size mütenasip olan paketi tercih edebilirsiniz. Online skorları kişinin tasarrufına bakarak bileğişmektedir.

Sistem gereksinimleri ile elektronik beyinınızın özelliklerini keşfet katlaştırarak “Bilgisayarım Metin2`yi Kaldırır mı ?” “Kasmadan Metin2 oynayabilir miyim ?” kadar soruların cevabını bulabilirsiniz.

Pet sistemi petinizde riske girmemek hesabına, tevhit öncesinde zamanında beslemenizi ve bir nakliye kutusuna koymanızı referans ederiz. Petinizi tevhit konuleminden sonrasında Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz.

metin2 pvp

Report this page